Ulpustudio

This business is in a different timezone.

Safety & cleanliness

Safety guidelines are provided by Ulpustudio and were last updated on 2/22/21.

Mask-wearing policies

Valmentajamme käyttävät maskia studiolla, odotamme jokaiselta huippuhyvää käsihygieniaa. Tiloissamme on monipuolisesti desinfiointiaineita ja kehotamme kaikkia käyttämään niitä riittävästi.Kukaan studiollamme ei halua sairastuttaa ketään eikä sairastua itse. Toimitaan yhdessä vastuullisesti!

Extra sanitation

Desinfioimme kaikki käyttämämme treenivälineet jokaisen valmennustunnin jälkeen.

Limited capacity

Max 5 asiakasta + valmentaja studiolla

Videos

Tältä näyttää Ulpustudiolla

Schedule

Tue, Oct 19
There are no reservations available Today, Oct 19.
Tomorrow, Oct 20
60 min

Marjis Willman
75 min

Ulpu Puhakka
Thursday, October 21
60 min

Juha Hyyrynen
Friday, October 22
60 min

Juha Hyyrynen
Saturday, October 23
60 min

Juha Hyyrynen
Monday, October 25
60 min

Ulpu Puhakka
Tuesday, October 26
60 min

Juha Hyyrynen
Wednesday, October 27
60 min

Marjis Willman
75 min

Ulpu Puhakka
Thursday, October 28
60 min

Juha Hyyrynen
Friday, October 29
60 min

Juha Hyyrynen
Saturday, October 30
60 min

Juha Hyyrynen

Ulpustudio Reviews

3.7
3 ratings
5
4
3
2
1
Not yet reviewed.

How to prepare

Amenities

Showers

Mats

Towels

How to get there